Muudatused teenistuste osas

Armsad õed ja vennad!

Arvestades olukorda, kus viirus levib jõudsalt ja lisaks on mitmed muud olulised põhjused, siis on möödapääsmatu vajadus jumalateenistuste vähendamiseks talveperioodil.

1. Vastseliina alevis, surnuaia värava vastas olevas kogudusemajas toimuvad teenistused ajutiselt veebruaris 2 x kuus, st. 13. veebruaril ja 27. veebruaril. Märtsis loodame jätkata tavapäraselt iga pühapäevaste teenistustega.
  2. Misso kirikus toimuvad alates veebruarist teenistused 1 x kuus – kuu 3. pühapäeval, st 20.veebruaril, 20. märtsil, jne
  3. Orava rahvamajas toimuvad alates veebruarist teenistused 1 x kuus – kuu 4. pühapäeval, st 27. veebruaril, 27. märtsil, jne

Palvetame, et peagi saaksime taas tavapäraselt jätkata.

Anna oma tee issanda hooleks ja looda Tema peale; küll Ta toimetab kõik hästi! Ps37:5

Olge hoitud ja rõõmu südamesse!
Eve Turvas
juhatuse esimees