Käärkambrist on saanud kogukonna ruum

Vastseliina kogudus esitas 2022 aasta “Kogukondlik areng” meetme taotlusvooru projektitaotluse. Selle projekti eesmärgiks oli remontida kiriku käärkamber ja muuta see laiemaks kogukonna ruumiks.

Hea meel on tõdeda, et septembri keskpaigaks oli projekti “Kogukonna ruumide renoveerimine” alusel tehtavad tegevused teostatud!

Suur tänu kõigile, kes on toetanud selle tegevuse elluviimist!

Ruumide sisseõnnistamine toimus 29 septembril Mihklipäeva muusikalise õhtupalvuse alguses ja ruumi õnnistas sisse Võru praost Üllar Salumets. Kontserdil esinesid Kristel Aer – orelil ja Siim Aimla – saksofonil.

Remonditud ruum on saanud palju kiidusõnu ja on juba olnud päris aktiivses kasutuses.

Järgmisena on plaanis soetada kogukonna ruumi küttekeha, et ruumi saaks kasutada aastaringselt.