Vastseliina koguduse õpetaja ametikoht vakantne

EELK Konsistoorium otsustas 27.06.2023 kuulutada EELK Vastseliina Katariina koguduse õpetaja ametikoht vakantseks.

Kandideerimisavalduse koos elulookirjeldusega tuleb esitada peapiiskop Urmas Viilmale hiljemalt
1. oktoobriks e-posti aadressile peapiiskop@eelk.ee

Infot elukoha tingimuste ja koguduse elu kohta saab juhatuse esimees Eve Turvas käest, telefonil 509 7990.

Vastseliina kogudus on suur kogudus nii territoriaalselt, liikmete arvu, kui ka teenimiskohtade poolest. Viimased aastad on eriti ilmekalt tõestanud, et Vastseliina koguduses hooldajaõpetajana teenimine on piisavalt keerukas ja raske ning seetõttu soovimegi leida kogudusele OMA õpetajat.

Kogudus pakub õpetajale lisaks palgale:
– elamispinda kiriklas. Kirikla remondi ajaks tagatakse ajutine elamispind;
– ametialaselt kasutada sõiduauto.
– vajadusel toetab kogudus õpetaja ametirõivaste soetamist.

Oleme elamistingimuste parandamiseks alustanud kiriku taga oleva õpetajamaja ehk kirikla remondiga. Kõigepealt saab hoone uue katuse, sest katus oli hakanud mitmest kohast vett sisse laskma.
Järgmisena jätkame jõudumööda alumise korruse sanitaarremondiga.

Head koguduse liikmed ja kodukoha inimesed!
Oleme kõigile südamest väga tänulikud, kui saate meid remonttöödel rahaliselt toetada!

EELK Vastseliina Katariina koguduse juhatus